• Çifter görüntüleme sistemleri
  • net görüntü üstün performas
  • Yangın algılama sistemleri
  • yangın algılama önleme ve takip kontrolü.
  • İletişim sistemleri
  • KAREL MULTİTEK İP SANTRALER BULUT SANTRAL ÇÖZÜMLERİ
  • 24 SAAT ALARM TAKİP MERKEZİ
  • ALARM MERKEZİMİZ
KAMERA SİSTEMLERİ
ALARM SİSTEMLERİ
GÖRÜNTÜLÜ DİYAFON
YANGIN ALARMI
 • Anasayfa
 • Favorilere Ekle
 • Site Haritası
 • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905462500800

TELEFON SANTİRALLERİIP SANTRALLER

Ağ bağlantısı üzerinden telefon hattına ihtiyaç duymaksızın aynı ağdaki telefonlar arası trafiği yönlendirebilen santrallerdir. Bu teknoloji sayesinde çok uzak bir lokasyondaki ip telefon ayarlamalar yapıldığında santrale bağlanabilir ; gerekli aktarma,yönlendirme ve görüşme işlemleri yapılabilir.

KAREL IP SANTRAL ÇÖZÜMLERİ

IPV10 ve IPV20 IP SANTRALLER : Küçük Ölçekli işletmelerde kullanılmak için tasarlanmış ses görüntü ve datanın tek kaynaktan kontrol edilmesini ve yönetilmesini sağlayan sistemlerdir.

KAREL MS SERİSİ IP SANTRALLER:

MS48 telefon santral serisi küçük ve orta ölçekli büyümekte olan işletmelerde diğer MS48 Modellerine ek olarak IP özelliği ile ağ ve İnternet hattı üzerinden telefonlar bağlanılarak santral kontrolünde haberleşme sağlanılır.Daha küçük ölçekli işletmeler için MS26 IP Santral Tercih edilebilir.
KAREL IPG500,IPV50,DS200M IP Gibi Modeller Orta Ölçekte ve büyümekte olan firmaların ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde tasarlanmış ve kullanımına sunulmuştur

KAREL IPG1000 VE DS200 IP Yüksek Kapasite için tasarlanmış santraller ile çok yüksek abone ihtiyacı duyan kurumlara iletişim çözümü sağlayabilirsiniz.

MULTİTEK IP SANTRAL ÇÖZÜMLERİ

MULTİTEK IPX-1000 Modeli ile 2048 terminale kadar arttırılabilen,ihtiyaç duyulan kapasiteye göre modüle edilebilen teknolojik bir üründür.

Müşterilerinizin IP santral ihtiyaçlarını belirlenen kapasite ve özelliklerde tarafımızdan temin edebilirsiniz.Portföyümüzdeki ürünler ile her ihtiyaca göre ürün tedariği ve satışı yapmaktayız.

ANALOG SANTRALLER

Günümüzde çokça kullanılan ve IP teknolojiden önce tek çözüm olan bu yapılar ihtiyaca göre uygun olanı tercih edildikten sonra daha az maliyet ile ihtiyacı karşılayabilir. Analog santral; genellikle küçük ve orta ölçekli işletmelerde tercih edilen, iletişimi merkeze bağlı kablolar aracılığıyla sağlayan modüler bir sistemdir. Analog santrala bağlı kullanıcılar, dahili ve harici hatlara bağlana bilecekleri gibi bu işlemlerin istenildiği takdirde kısıtlayabilme imkanı da bulunabilmektedir.

KAREL ANALOG SANTRAL ÇÖZÜMLERİ

Ms Serisi Santraller Küçük ve orta ölçekli ve gelişime açık şirketlerde ihtiyaca göre çeşitli seçenekler sunan seridir.
Ms26 Serisi santraller 2 Dış hat 6 iç hat kapasitesi ile en küçük anolog çözümdür,kapasite artırımı yapmak söz konusu değildir.Arayan numarayı gösterme özelliği olan model MS26C dir.Bu serinin Ip modeli de mevcuttur.
MS38 Serisi Santraller 4 Dış hat 8 İçhat kapasitelidir.Sabit kapasiteli modeller dendir. MS38 C serisi olanlar arayan numarayı göstermektedir.

MS48 Serisi Santraller 4Dış Hat 12 iç hat kapasite ile satılan ve artırım kartlar ile 12 dış 40 iç hat kapasiteye sahip olabilen bir santraldir.MS48 C modeli arayan numarayı gösterme özelliğine sahiptir.Bu modelin IP seçeneği de vardır.
MS 128 Modeli 12 dış 124 dahili hat olabilecek şekilde eklemeler yapılabilen 100 ün üzerinde programı ile esneklik sağlayan modeldir

DS200 Modeli ile çok yüksek hat ihtiyaçları olan kurum ve kuruluşların birçok ayar ve filtre ile ayarlamalar yapılarak esnek bir şekilde kullanım sağlayan modüler santral modelidir.