• Anasayfa
 • Favorilere Ekle
 • Site Haritası
 • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905462500800
ÇİFTER GÜVENLİK SİSTEMLERİ
ORTABAYIR MAHALLESİ HAKİM SOKAK NO:5/D GÜLTEPE/KAĞITHANE/İSTANBUL.


TEL: 0212 284 23 40 
CEP: 0546 250 08 00 

E-Mail : info@cifterguvenlik.com 


Analog ve İp Telefon Sistemleri

Analog ve İp Telefon Sistemleri

Bütünleşik İletişim Çözümleri – IP Telephony & Video Conferencing IP TELEPHONY (IPT) IP Telephony Ses ve Fax aramalarının veri ağları üzerinden IP (Internet Protokolü) ile aktarılmasıdır. Günümüzde video aramaları da bu sistemler üzerinden gerçekleştirilebilmektedir. IP telephony, devre-anahtarlama (circuit-switched) telefon ağlarının, paket tabanlı telefon ağlarına dönüşümünün bir sonucudur ve ses sıkıştırma, esnek ve sofistike transmisyon teknikleri, zengin servis kullanımı gibi kazanımları olmuştur.

 • Masa başı sabit telefonlara duyulan bağımlılık ortadan kalkar, mobility özellikleri ile tüm telefonlar sadece login olunarak kullanıcı telefonu haline getirebilir.
 • Farklı birimler arasında kurulacak IP bağlantısı sayesinde iletişim giderlerinde büyük ülçüde tasarruf elde edilir. Tüm ses trafiği data hattı üzerinden aktarıldığından birimler arası konuşmalarda herhangi bir ek ücretlendirme olmaz.
 • IPT santralleri ile kapasite artırımı hızlı ve rahat şekilde gerçekleştirilebilir.
 • IP santraller basit şekilde programlanabilir ve bakımları yapılabilir.Kullanılacak olan telefon cihazları için çeşitlilik sağlanır.
 • IP telefony sistemleri için standart iletişim protokolu olan SIP ile herhangi bir IP santrale üçüncü parti SIP destekli telefonlar kaydedilebilir.
 • IP altyapısı sayesinde farklı yazılım ve sosyal medya araçlarıyla entegrasyona açıktır. Bu sayede tek arayüzden birden fazla iletişim aracı kullanılabilir.
 • Video IP Telefonlar sayesinde bilgisayarlara yüklenecek Soft Telefon (Yazılım Tabanlı Telefon) üzerindeki video alanı ile Video IP Telefonlar ile görüşülebilir, görüntülü konferans yapılabilir.
 • Günlük hayatta sıklıkla kullanılan Akıllı Cep Telefonu, Tablet Bilgisayar gibi mobil cihazlar da IP Telefon olarak sisteme entegre edilebilmektedir.

Cisco Call Manager

Ürünü tek bir server üzerinde 7,500 adet IP telefonu destekleyebilmektedir. Call Manager grupları oluşturularak hem sistem kapasitesi arttılmakta hem de yedeklilik sağlanmaktadır. Tek bir Cluster içerisinde 40,000 IP telefon tek bir santral olarak çalışabildiği gibi, Clusterlar arası bağlantılar ile 300.000 IP telefon bir arada çalışabilmektedir. NetCore Bilişim, kendi bünyesinde barındırdığı IPT konusunda uzman mühendisleri ile projelendirme, kurulum ve bakım hizmetlerini müşterilerine sunmaktadır.

Video Conferencing

Birden fazla lokasyondaki görüşmelerin, eş zamanlı olarak sesli ve görüntülü yapılmasına imkan tanıyan bir teknoloji olan Video Konferans Sistemleri iletişimin gelecek neslini teşkil etmektedir.

Video Conferencing Teknolojileri İle;

 • Yeni nesil iletişim teknolojileri arasında yer alan bu teknoloji sayesinde her ölçekli işletme için uygun maliyetler ile iletişim ve bilgi paylaşımı sağlanır.
 • Pratik kullanımı ile proje ve iş süreçlerini hızlandırır. Yüksek ölçeklendirme imkanları sunar.
 • Ulaşım ve zaman tasarrufu ile yatırımların korunmasına katkıda bulunur.
 • Yüksek kaliteli ve etkili kullanıcı deneyimi ile verimlilik artışı sağlanır.

Cisco Telepresence: Herkes için Her Yerde

Cisco, Telepresence’i her yerde ve herkes için kullanılabilir hale getirmek üzere geniş bir uç noktası yelpazesi, dağıtım modelleri ve birlikte çalışabilirlik sağlar. Grup toplantılarına yönelik özel, gerçekçi görüntülü iletişim deneyimlerinden, çok amaçlı kişisel telepresence çözümlerine ve video özellikli telefon ile yazılım istemcilerine kadar Cisco birçok türde toplantı deneyimi sunmaktadır. Bütçe gereksinimlerinize uyacak ve dağıtımınızı ölçeklendirmenize yardımcı olacak esnek dağıtım modelleri sunmanın yanı sıra çalışma arkadaşları, iş ortakları ve müşteriler için herkesle gerçekleştirilebilecek video arama sistemini genişleten açık ve standart tabanlı bağlantı sağlamayı garanti ediyor. Telepresence, yatırımınızı koruma altına almanızı sağlar ve ihtiyacınız olan esnekliği sunar.